10.ROČNÍK RUKA HORE AWARDS POZNÁ SVOJICH VÍŤAZOV! TOTO MENO NIKTO NEČAKAL!

10.ROČNÍK RUKA HORE AWARDS POZNÁ SVOJICH VÍŤAZOV!  TOTO MENO NIKTO NEČAKAL!

Dnes  sme spoznali víťazov 10.ročníka RUKA HORE AWARDS , ktorý opäť prebehol netradične a to prostredníctvom hlavného mediálneho partnera EUROPA 2.  Gala-poobedie ako to nazvala moderátorská dvojica  Katarína „Becca“ Balážiová a DJ EKG  to odpálili  spoločne vo veľkom štýle.  Najväčšie prekvapenie nastalo  v kategórii Interpretka roka, kde sa  víťazkou stal  zároveň Objav roka.

 

Minulý ročník prebehol netradične v balóne od umelca Lousy Aubera, ktorý vyštudoval mediálne štúdia v Kodani a do povedomia širšej verejnosti sa dostal najmä vďaka intervencii na fasáde bývalého hotela Kyjev v Bratislave. Tentokrát prebehlo udeľovanie cien priamo v priestoroch mediálneho partnera rádia Europy 2. Tím Ruka Hore Awards pripravil opäť aj osobité ocenenie, ktorý navrhol renomovaný umelec Viktor Kyselica. Interpretovi roka - Separovi odovzdal cenu MMA bojovník - Attila Végh, ktorý je tvárou tipovacej platformy Doxxbet, ktorá ako prvá v spolupráci s Ruka Hore mala svoj vlastný hudobný kurz. Ostatné ocenenia si umelci postupne prebrali od moderátorskej dvojice Becci a DJ EKG-a. Počet hlasov, ktoré rozhodli o víťazoch bolo po finálnom preverení 23 960.

Oficiálne výsledky ankety Ruka Hore Awards 2022

Ruka Hore Awards 2022 sú oficiálne minulosťou a tu sú oficiálne výsledky! A o najväčší rozruch sa postarala kategória „Interpretka roka“, ktorou sa stala mladá speváčka Call Dominika, ktorá zároveň vyhrala aj Objav roka. Takto predbehla ostrieľané A-čkové mená, ktoré počtom hlasov na Call Dominiku nestačili, fanúšikovia tak podcenili stálych favoritov a na trón zasadlo nové meno v tejto kategórii.

DOXXBET SKUPINA ROKA

●               1. Horkýže Slíže

●               2. Moja Reč 

●               3. Desmod

REFRESH INTERPRET ROKA

●               1. Separ 

●               2. Matej Straka

●               3. Similivinlife

AUTO IMPEX INTERPRETKA ROKA

●               1. Call Dominika

●               2. Tina 

●               3. Barb

ALBUM ROKA

●               1. GLEB - BIG BOY FM

●               2. Alan Murin - Trueself 

●               3. Miroslav Žbirka - Posledné Veci

SKLADBA ROKA

●               1. Separ - Flow Kmeť

●               2. PORSCHE BOY ft. WEN - mhm

●               3. Alan Murin - Prepáč

 

SOZA OBJAV ROKA

●               1. Call Dominika

●               2. Barb

●               3. Similivinlife

 

PRODUCENT ROKA

●               1. Peter Pann 

●               2. Matej Straka

●               3. SpecialBeatz 

DJ ROKA

●               1. EKG

●               2. VI3e

●               3. Circle

 

SPOLUPRÁCA ROKA

●               1. Separ ft. Yzomandias - ZASVOE

●               2. PORSCHE BOY ft. WEN - mhm

●               3. Alan Murin ft. Tina - Do Rúk

 

FESTIVAL ROKA

1.     Hip Hop Žije

2.     Grape

3.     Pohoda

HIT ROKA EUROPA 2

1.     ADONXY - GAME

 

 

Viac info:

https://awards.rukahore.sk/

https://www.instagram.com/rukahore/

LINK NA FOTO: https://www.dropbox.com/scl/fo/h896oc7xkurk227yuezwp/h?dl=0&rlkey=kbnj3f2ykh23e22wc0ljjk3yy

 

O RUKA HORE AWARDS

Meranie popularity slovenských spevákov, speváčok či skupín vyhlasovali rôzne hudobné ankety už od roku 1998, vtedy najúspešnejšia anketa Slávik vyhlásila víťazov až v 15.ročníkoch, kde posledné roky číslo klesalo až na alarmujúcich 5 000 hlasov, a preto na základe neustáleho poklesu sa nakoniec rozhodli usporiadatelia anketu úplne zrušiť. Nato nadviazala v roku 2013 hudobná multižánrová platforma Ruka Hore, ktorá začala podporovať umelcov aj po tej hodnotiacej stránke, čím bolo meranie ich tvorby za isté obdobie. Ruka Hore koncom roka 2020 spustila celkový rebrand značky, ktorú pokrstila špeciálnym krátkym, hudobným filmom, v ktorom mashopovo odznelo vyše 27 interpretov. Následne 10.januára spustili 8.ročník Ruka Hore Awards s výsledkom, ktorý prekonal nielen svoju hlasovaciu hranicu, ale aj hranicu jedinej hudobnej ankety, ktorá sa venovala umelcom a to bol Slávik. Ruka Hore tak odštartovala 9.ročník jedinej multižánrovej ankety na Slovensku, do ktorej sa môže zapojiť každý, stačí len vyplniť svoj mail a zahlasovať v jednotlivých kategóriách. Po zahlasovaní vo všetkých kategóriách sa tak fanúšikovia kvalitnej hudby môžu odmeniť hodnotnými cenami, ktoré darovali partneri 9.ročníka Ruka Hore Awards ako napríklad Fiat 500e na mesiac, mobilné telefóny SAMSUNG, reproduktory JBL, kolobežka XIAOMI a iné.

Ruka Hore Awards minulý rok odvysielala svoj prvý GalaStream, ktorý je stále aktívny na kanáli Ruka Hore: https://youtu.be/qV7HYLgGqOs .

 

 

 

Zdroj: PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ/RUKA HORE AWARDS